• ABPLAST s.r.o.
  • AQUATEC USBF s.r.o.
  • BIOWA s.r.o.
  • EBAMA s.r.o.

Co je předmětem dodání v základním provedení čistírny odpadních vod AT

Čistírna odpadních vod řady AT
 
Předmětem dodávky je kompletní, komplexně vyzkoušená domovní čistírna odpadních vod sestávající se z celoplastové PP nádrže, přítokového potrubí DN 125, odtokového potrubí DN 125, technologické vestavby (denitrifikace, nitrifikace, separace) a provzdušňovacího a přečerpávajícího systému.
Čistírna odpadních vod AT Čistírna odpadních vod AT
Uzamykatelný kryt ČOV
 
Jednolitý kryt v zelném provedení, který nemá problém se designově zakomponovat do vaší zahrady.  Je vyráběný z UV stabilního PP. Nerezové uzamykání krytu, které slouží hlavně jako ochrana pro děti, je součástí ČOV už v základním provedení.
 
Čistírna odpadních vod AT - uzamykatelný kryt s nerezovým zámkem Čistírna odpadních vod AT - uzamykatelný kryt s nerezovým zámkem

Dmychadlo k ČOV AT

Dmychadlo k ČOV
 
Dmychadlo SECOH slouží na provzdušňování jednotlivých částí v ČOV. S čistírnou odpadních vod je propojené ¾ hadicí, která se nachází v 50 DN chráničce. Dmychadlo může být umístěné max. 5 metrů od čistírny odpadních vod. Pokud by byla tato vzdálenost větší, je potřebné dmychadlo umístit do šachty na dmychadlo, viz doplňkový sortiment. Dmychadlo je součástí ČOV  už v základním provedení.
 
Akumulace - akumulační zařízení ČOV
 
Akumulační zařízení slouží na akumulování nárazově přitečených odpadních vod (např. vypuštění vany, pračky, …) o objemu cca 160 l. Naakumulovaná odpadní voda odtéká z ČOV kontinuálním odtokem 3-4 l/min. Akumulace je součástí ČOV už v základním provedení.

Nezávazná cenová nabídka - kontaktní formulářTop
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich použitím. Souhlasím Více informací