• ABPLAST s.r.o.
  • AQUATEC USBF s.r.o.
  • BIOWA s.r.o.
  • EBAMA s.r.o.

Doplňky pro čistírny odpadních vod AT

Mikroprocesorová řídící jednotka pro čistírny odpadních vod AT

Mikroprocesorová řídící jednotka pro čistírny odpadních vod ATMikroprocesorová řídící jednotka AQC slouží na plnoautomatické řízení množství vzduchu dodávaného do čistírny odpadních vod typové řady AT pro jmenovitý příkon v rozsahu 40 W až 1500 W při napětí 230 V 50 Hz. Reguluje jednotlivé technologické procesy probíhající v ČOV, automatizuje, zjednodušuje a zlevňuje provoz. Při použití mikroprocesorového řízení ČOV je možné případný servis vykonávat z části i telefonicky.

Mikroprocesorová řídící jednotka AQC je kompletně vyrobená, testovaná a certifikovaná na Slovensku. Kvalita použitých materiálů, konstrukce řídící jednotky a její provedení umožňuje bezchybnou funkčnost i ve vlhkém prostředí (IP 44). Řídící jednotka obsahuje několik standardních režimů chodu čistírny ale i doplňkové režimy jako je dovolená nebo tzv. chatový režim. Komfortní volbou ze standardních režimů je možné snížit spotřebu elektrické energie a přizpůsobit výkon čistírny aktuálnímu zatížení. V případě výpadku elektrické energie nebo poruchy dmychadla řídící jednotka vydává akustický a vizuální signál. Po odstranění poruchy (např. znovu obnovení přívodu elektrické energie) se řídící jednotka automaticky vrátí do přednastaveného režimu a výpadek elektrické energie zůstává zaznamenaný v interní paměti jednotky.

Řídící jednotku čistírny odpadních vod AT je možné umístit do garáže, sklepa nebo šachty na dmychadlo.

Mikroprocesorová řídící jednotka AQC je vyráběná v krabici s kabelem s namontovanou zástrčkou na zapojení do elektrické sítě a s kabelem s namontovanou zásuvkou pro připojení dmychadla.

Zařízení pracuje jako systém přidělování času pro dmychadlo. Displej průběžně zobrazuje aktuální datum, reálný čas a zvolený program.

Mikroprocesorová řídící jednotka AQC může být vybavena GSM modulem pro dálkovou kontrolu čistírny odpadních vod AT.

Šachta na dmychadlo pro čistírny odpadních vod AT

Šachta na dmychadlo pro čistírny odpadních vod AT

Je určena pro zákazníky, kteří mají čistírnu domovních vod umístěnou ve vzdálenosti více jak 5 m od objektu (dům, garáž, tech. místnost). Šachta na dmychadlo slouží na umístění dmychadla. Je vhodné osadit ji co nejblíže k čistírně odpadních vod, čímž se zabezpečí nejvyšší tlak dodávaného vzduchu. Dmychadlo je bez problémů přístupné, lehko kontrolovatelné a servisovatelné. Nerezové uzamykání šachty je její standardní součastí, slouží hlavně pro bezpečnost dětí i jako ochrana před odcizením. Z designového hlediska vytváří s čistírnou dokonalou souhru.

Šachta na dmychadlo je určená pro ČOV AT6 až AT20. - Rozměry: průměr 60 cm x výška 40 cm.

Nádrž na vyčištěnou vodu z čistírny odpadních vod AT

Nádrž na vyčištěnou vodu slouží na zachytávání vyčištěné vody z ČOV AT za účelem jejího dalšího využití na závlahy okrasných dřevin, případně přečerpávání do toku, pokud není možný její gravitační odtok.

Vyrábí se v různých velikostech od 1 m3 až do 6 m3 v závislosti na požadavcích zákazníka na užitný objem nádrže. V základní verzi se jedná o celoplastovou nádrž s UV stabilizovaným krytem a přítokovým potrubím. Nádrž na vyčištěnou vodu je určena pro ČOV AT6 až AT20.

Ke všem nádržím na vyčištěnou vodu je možné doobjednat ponorné čerpadlo s plovákovým spínačem, výtlakovým potrubím a rozdělovačem vody.


Nezávazná cenová nabídka - kontaktní formulářTop
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich použitím. Souhlasím Více informací